Futbolda haftanın programı

Spor 22.03.2024 - 10:32, Güncelleme: 22.03.2024 - 10:32 3507+ kez okundu.
 

Futbolda haftanın programı

Futbolda TFF 2. Lig 32, TFF 3. Lig de 25. hafta mücadelelerine sahne olacak.
Trendyol Süper Lig ve Trendyol 1. Lig'de ise milli maçlar nedeniyle bu hafta karşılaşma yapılmayacak. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şu şekilde: TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Bursaspor-Kırklarelispor (Yüzüncü Yıl Atatürk) 14.00 Ankara Demirspor-Zonguldak Kömürspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-1461 Trabzon FK (Bayrampaşa Çetin Emeç) 14.00 Altınordu-Esenler Erokspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 14.00 Nazilli Belediyespor-Hes İlaç Afyonspor (Nazilli İlçe) 24 Mart Pazar: 14.00 Adıyaman FK-Serik Belediyespor (Kahta İlçe) 14.00 Bucaspor 1928-Kırşehir FK (Yeni Buca) 14.00 Ankaraspor-Diyarbekirspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.00 Karacabey Belediyespor-AcnTURK Vanspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: 24 Mart Pazar: 14.00 Isparta 32 Spor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor (Isparta Atatürk) 14.00 Karaman FK-Etimesgut Belediyespor (Yeni Karaman) 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Anagold 24Erzincanspor (Diyarbakır) 14.00 Belediye Derincespor-Fethiyespor (Belediye Derincespor Doğal Çim) 14.00 Uşakspor-İnegölspor (Uşak 1 Eylül) 14.00 İskenderunspor-GMG Kastamonuspor (Kırıkhan İlçe) 14.00 Motolux 68 Aksaray Belediyespor-Alagöz Holding Iğdır FK (Dağılgan) 14.00 Düzce Cam Düzcespor-Somaspor (İştirak Düzce Şehir) 14.00 Sarıyer-Menemen FK (Yusuf Ziya Öniş) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.00 Kepezspor- Artvin Hopaspor (Kepez Hasan Doğan) 14.00 İnegöl Kafkasspor-52 Orduspor FK (İnegöl İlçe) 24 Mart Pazar: 14.00 Edirnespor-Küçükçekmece Sinopspor (Edirne 25 Kasım) 14.00 Kırıkkalegücü-Malatya Arguvan SK (Başpınar) 14.00 Aliağa-Tarsus İdman Yurdu (Aliağa Atatürk) 14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Mardin 1969 (Gümüşhane Yenişehir) 14.00 Karabük İdmanyurdu-Talasgücü Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 2. Grup: Yarın: 14.00 Karşıyaka-Anadolu Üniversitesi (Alsancak Mustafa Denizli) 24 Mart Pazar: 14.00 Silifke Belediyespor-Efeler 09 (Silifke Şehir) 14.00 Ergene Velimeşespor-Kemerkent Bulvarspor (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 TPAO Batman Petrolspor-Hacettepe 1945 SK (Batman) 14.00 Turgutluspor-Sapanca Gençlikspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 Pazarspor-Amber Çay Eynesil Belediyespor (Pazar İlçe) 14.00 3Gen Holding Elazığspor-Kelkit Hürriyetspor (Elazığ) 3. Grup: Yarın: 13.00 Silivrispor-Karaköprü Belediyespor (Silivri Müjdat Gürsu) 14.00 Akhisarspor-Sivas Dört Eylül (Spor Toto Akhisar) 24 Mart Pazar: 14.00 Belediye Kütahyaspor-Osmaniyespor FK (Dumlupınar) 14.00 Onvo Ağrı 1970-Fatsa Belediyespor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.00 Kuşadasıspor-Bornova 1877 (Kuşadası Özer Türk) 14.00 Darıca Gençlerbirliği-Büyükçekmece Tepecikspor (Darıca İlçe) 14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Bayburt Özel İdarespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 4. Grup: 24 Mart Pazar: 14.00 Güneş Holding Çankaya-Balıkesirspor (Osmanlı) 14.00 Sultanbeyli Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Sultanbeyli Gölet) 14.00 Siirt İl Özel İdaresi-İdaş Çatalcaspor (Kurtalan İlçe) 14.00 Orduspor 1967-Nevşehir Belediyespor (Yeni Ordu) 14.00 Armoni Alanya Kestelspor-23 Elazığ FK (Alanya Milli Egemenlik) 14.00 Bitexen Adana 1954 FK-Tokat Belediye Plevnespor (Tarsus Şehir) 14.00 Sebat Gençlikspor-Bergama Sportif Faaliyetler (Ortahisar Yavuz Selim)
Futbolda TFF 2. Lig 32, TFF 3. Lig de 25. hafta mücadelelerine sahne olacak.

Trendyol Süper Lig ve Trendyol 1. Lig'de ise milli maçlar nedeniyle bu hafta karşılaşma yapılmayacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şu şekilde:

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

Yarın:

14.00 Bursaspor-Kırklarelispor (Yüzüncü Yıl Atatürk)

14.00 Ankara Demirspor-Zonguldak Kömürspor (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-1461 Trabzon FK (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.00 Altınordu-Esenler Erokspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

14.00 Nazilli Belediyespor-Hes İlaç Afyonspor (Nazilli İlçe)

24 Mart Pazar:

14.00 Adıyaman FK-Serik Belediyespor (Kahta İlçe)

14.00 Bucaspor 1928-Kırşehir FK (Yeni Buca)

14.00 Ankaraspor-Diyarbekirspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Karacabey Belediyespor-AcnTURK Vanspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

Kırmızı Grup:

24 Mart Pazar:

14.00 Isparta 32 Spor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor (Isparta Atatürk)

14.00 Karaman FK-Etimesgut Belediyespor (Yeni Karaman)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Anagold 24Erzincanspor (Diyarbakır)

14.00 Belediye Derincespor-Fethiyespor (Belediye Derincespor Doğal Çim)

14.00 Uşakspor-İnegölspor (Uşak 1 Eylül)

14.00 İskenderunspor-GMG Kastamonuspor (Kırıkhan İlçe)

14.00 Motolux 68 Aksaray Belediyespor-Alagöz Holding Iğdır FK (Dağılgan)

14.00 Düzce Cam Düzcespor-Somaspor (İştirak Düzce Şehir)

14.00 Sarıyer-Menemen FK (Yusuf Ziya Öniş)

TFF 3. Lig

1. Grup:

Yarın:

14.00 Kepezspor- Artvin Hopaspor (Kepez Hasan Doğan)

14.00 İnegöl Kafkasspor-52 Orduspor FK (İnegöl İlçe)

24 Mart Pazar:

14.00 Edirnespor-Küçükçekmece Sinopspor (Edirne 25 Kasım)

14.00 Kırıkkalegücü-Malatya Arguvan SK (Başpınar)

14.00 Aliağa-Tarsus İdman Yurdu (Aliağa Atatürk)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Mardin 1969 (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Karabük İdmanyurdu-Talasgücü Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

2. Grup:

Yarın:

14.00 Karşıyaka-Anadolu Üniversitesi (Alsancak Mustafa Denizli)

24 Mart Pazar:

14.00 Silifke Belediyespor-Efeler 09 (Silifke Şehir)

14.00 Ergene Velimeşespor-Kemerkent Bulvarspor (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 TPAO Batman Petrolspor-Hacettepe 1945 SK (Batman)

14.00 Turgutluspor-Sapanca Gençlikspor (Turgutlu 7 Eylül)

14.00 Pazarspor-Amber Çay Eynesil Belediyespor (Pazar İlçe)

14.00 3Gen Holding Elazığspor-Kelkit Hürriyetspor (Elazığ)

3. Grup:

Yarın:

13.00 Silivrispor-Karaköprü Belediyespor (Silivri Müjdat Gürsu)

14.00 Akhisarspor-Sivas Dört Eylül (Spor Toto Akhisar)

24 Mart Pazar:

14.00 Belediye Kütahyaspor-Osmaniyespor FK (Dumlupınar)

14.00 Onvo Ağrı 1970-Fatsa Belediyespor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.00 Kuşadasıspor-Bornova 1877 (Kuşadası Özer Türk)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-Büyükçekmece Tepecikspor (Darıca İlçe)

14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Bayburt Özel İdarespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

4. Grup:

24 Mart Pazar:

14.00 Güneş Holding Çankaya-Balıkesirspor (Osmanlı)

14.00 Sultanbeyli Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Sultanbeyli Gölet)

14.00 Siirt İl Özel İdaresi-İdaş Çatalcaspor (Kurtalan İlçe)

14.00 Orduspor 1967-Nevşehir Belediyespor (Yeni Ordu)

14.00 Armoni Alanya Kestelspor-23 Elazığ FK (Alanya Milli Egemenlik)

14.00 Bitexen Adana 1954 FK-Tokat Belediye Plevnespor (Tarsus Şehir)

14.00 Sebat Gençlikspor-Bergama Sportif Faaliyetler (Ortahisar Yavuz Selim)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yeniurfagazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Adana arap escort Çukurova arap escort Seyhan arap escort Ankara arap escort Mamak arap escort Etimesgut arap escort Polatlı arap escort Pursaklar arap escort Haymana arap escort Çankaya arap escort Keçiören arap escort Sincan arap escort Antalya arap escort Kumluca arap escort Konyaaltı arap escort Manavgat arap escort Muratpaşa arap escort Kaş arap escort Alanya arap escort Kemer arap escort Bursa arap escort Eskişehir arap escort Gaziantep arap escort Şahinbey arap escort Nizip arap escort Şehitkamil arap escort İstanbul arap escort Merter arap escort Nişantaşı arap escort Şerifali arap escort Maltepe arap escort Sancaktepe arap escort Eyüpsultan arap escort Şişli arap escort Kayaşehir arap escort Büyükçekmece arap escort Beşiktaş arap escort Mecidiyeköy arap escort Zeytinburnu arap escort Sarıyer arap escort Bayrampaşa arap escort Fulya arap escort Beyoğlu arap escort Başakşehir arap escort Tuzla arap escort Beylikdüzü arap escort Pendik arap escort Bağcılar arap escort Ümraniye arap escort Üsküdar arap escort Esenyurt arap escort Küçükçekmece arap escort Esenler arap escort Güngören arap escort Kurtköy arap escort Bahçelievler arap escort Sultanbeyli arap escort Ataşehir arap escort Kağıthane arap escort Fatih arap escort Çekmeköy arap escort Çatalca arap escort Bakırköy arap escort Kadıköy arap escort Avcılar arap escort Beykoz arap escort Kartal arap escort İzmir arap escort Balçova arap escort Konak arap escort Bayraklı arap escort Buca arap escort Çiğli arap escort Gaziemir arap escort Bergama arap escort Karşıyaka arap escort Urla arap escort Bornova arap escort Çeşme arap escort Kayseri arap escort Kocaeli arap escort Gebze arap escort İzmit arap escort Malatya arap escort Manisa arap escort Mersin arap escort Yenişehir arap escort Mezitli arap escort Erdemli arap escort Silifke arap escort Akdeniz arap escort Anamur arap escort Muğla arap escort Bodrum arap escort Milas arap escort Dalaman arap escort Marmaris arap escort Fethiye arap escort Datça arap escort Samsun arap escort Atakum arap escort İlkadım arap escort Adıyaman arap escort Afyonkarahisar arap escort Ağrı arap escort Aksaray arap escort Amasya arap escort Ardahan arap escort Artvin arap escort Aydın arap escort Balıkesir arap escort Bartın arap escort Batman arap escort Bayburt arap escort Bilecik arap escort Bingöl arap escort Bitlis arap escort Bolu arap escort Burdur arap escort Çanakkale arap escort Çankırı arap escort Çorum arap escort Denizli arap escort Diyarbakır arap escort Düzce arap escort Edirne arap escort Elazığ arap escort Erzincan arap escort Erzurum arap escort Giresun arap escort Gümüşhane arap escort Hakkari arap escort Hatay arap escort Iğdır arap escort Isparta arap escort Kahramanmaraş arap escort Karabük arap escort Karaman arap escort Kars arap escort Kastamonu arap escort Kırıkkale arap escort Kırklareli arap escort Kırşehir arap escort Kilis arap escort Konya arap escort Kütahya arap escort Mardin arap escort Muş arap escort Nevşehir arap escort Niğde arap escort Ordu arap escort Osmaniye arap escort Rize arap escort Sakarya arap escort Siirt arap escort Sinop arap escort Sivas arap escort Şanlıurfa arap escort Şırnak arap escort Tekirdağ arap escort Tokat arap escort Trabzon arap escort Tunceli arap escort Uşak arap escort Van arap escort Yalova arap escort Yozgat arap escort Zonguldak arap escort
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.